Zakończenie roku szkolnego w 0A

Nadszedł już czas pożegnań. Dwa miesiące pełne słońca, góry morze lub jezioro, mama kupi tornister i będzie „witaj szkoło”. Przedszkolaki zakończyły etap beztroski i zabawy, od września rozpocznie się inny, nowy, ciekawy - pierwsza klasa. W atmosferze wesołych wakacyjnych zabaw i wyjazdów, zawartych w montażu słowno - muzyczno - tanecznym, dzieci powitały lato. Zaprezentowały tańce z różnych części świata, letnie, wesołe piosenki, recytowały poezję. Dzieci otrzymały dyplom Ukończenia Oddziału Przedszkolnego, pamiątkową książkę z bajkami, wręczane przez Panią Dyrektor Annę Gębal i Panią Dyrektor Elżbietę Nowaczewską. Wspólnie z Rodzicami, bawiły się przy słodkim poczęstunku. Uroczystość przygotowała Jadwiga Rzeszot.