Rok szkolny 2014 / 2015 rozpoczęty!

1 września społeczność Szkoły Razem wzięła udział w uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Uczniom towarzyszyli licznie przybyli rodzice. Wszystkich zebranych, serdecznie powitała pani dyrektor Elżbieta Nowaczewska.

W trakcie spotkania, nasi wychowankowie, chwilą zadumy i ciszy, uczcili pamięć tych, którzy zginęli w czasie drugiej wojny światowej oraz w wyniku tragicznych wydarzeń w Biesłanie w 2004 roku.

Gośćmi specjalnymi uroczystości byli: Anna Gębal – dyrektor do spraw kształcenia integracyjnego i założycielka Szkoły Razem oraz Ks. kanonik Jacek Pyter - proboszcz parafii pw. Świętego Ducha w Chełmie. Pełnymi ciepła słowami, zachęcili oni zebranych do podjęcia wysiłku, jak również trudu w wypełnianiu codziennych szkolnych obowiązków.

Po części oficjalnej, uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami.

Wszystkim Uczniom życzymy bardzo dobrych wyników w nauce, sukcesów i ogromnej radości ze zdobywania wiedzy!!!