Dzień dziewczynek w zerówce

Dla koleżanek w przedszkolu w tym dniu warto być miłym i uprzejmym i przeprosić za ewentualne złośliwości, uśmiechać się do pań jak najpromienniej przez cały dzień i postarać się jak najmniej psocić i dokuczać, dla mamy i babć zrobić laurkę i serdecznie uściskać, być życzliwym dla wszystkich znanych i spotykanych w tym dniu kobiet i małych kobietek - cudownie by było, gdyby te dobre zachowania udało się przenieść na wszystkie pozostałe dni. Aby uczcić ten dzień w klasie przedszkolnej, po akademii szkolnej, chłopcy złożyli koleżankom serdeczne życzenia, wszyscy otrzymali upominki, gry „Piotruś”. Po zabawie w grupie nadszedł czas na słodki poczęstunek. Wspólnie przygotowaliśmy gofry z bitą śmietaną, owocami, czekoladą. Było wspaniale!