Rajd rowerowy

25 czerwca z inicjatywy p. Sylwii Mazurek po raz pierwszy w naszej szkole, został zorganizowany rajd rowerowy dla uczniów klas IV – I gim., nauczycieli oraz chętnych rodziców. W rajdzie na Żółtańce wzięło udział 23 uczniów 4 nauczycieli (Sylwia Mazurek, Jadwiga Rzeszot, Aneta Ostrowska oraz Karol Maksymiuk) oraz 5 rodziców ( p. Katarzyna Jakubowska, p. Alina Kozaczuk, p. Agata Pawłowska, p. Andrzej Grabarczuk oraz p. Ryszard Wójcicki). Celem rajdu była promocja aktywnego i zdrowego stylu życia oraz integracja i wspólna zabawa. Poprzez zmaganie się ze zmęczeniem, niektórzy uczniowie poznali jak można pokonać własne słabości. Wspólne gry i zabawy nad zalewem Żółtańce pogłębiły relacje między uczniami a nauczycielami oraz były niezapomnianym przeżyciem dla uczniów. Kolejny rajd odbędzie się we wrześniu!!! Ponownie liczymy na aktywne zaangażowanie się nauczycieli i rodziców.