II Rajd Rowerowy

1 października 2015r. został zorganizowany II Rajd Rowerowy dla uczniów i rodziców. Celem rajdu było propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie koleżeńskim oraz zdrowego trybu życia, integracja uczniów poprzez rekreację, jak również propagowanie zasad ruchu drogowego wśród dzieci i młodzieży. Pomysłodawcą i organizatorem rajdu była pani Sylwia Mazurek przy wsparciu pani Jadwigi Rzeszot. Po przejechaniu ścieżką rowerową nad Zalew Żółtańce, uczniowie odpoczywali aktywnie na placu zabaw i rozrywki. Dzięki pomocy rodziców, którzy nam towarzyszyli, rozpaliliśmy ognisko i uzupełniliśmy spalone kalorie. Ok. godziny 14.00, po przejechaniu 23 km, wszyscy zmęczeni, jednak uśmiechnięci dotarli do szkoły, gdzie oficjalnie ogłoszono zakończenie rajdu. Jednogłośnie ustalono, że należy kontynuować tę formę aktywnego wypoczynku w przyszłości. Dziękujemy rodzicom, którzy wspólnie z nami przemierzali na rowerach kilometry: P. Marioli Głaz, P. Marcie Oszwa, P. Agacie Pawłowskiej, P. Renacie Pieczykolan oraz P. Piotrowi Jakubowskiemu.