Spotkanie z pisarką - Krystyną Wiśnicką

10 listopada 2015 roku, w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie ze znaną, lubiana i cenioną w naszym mieście - Chełmie pisarką dla dzieci panią Krystyną Wiśnicką, autorką książek napisanych dla dzieci i o dzieciach. Są to między innymi:„Awantura w Kocikowie”, „W pajęczej sieci”, „W krainie snów”, „O zajączkach wędrowniczkach”, „Dziecięce marzenia”. Pisarka wydała również tomiki wierszy dla dorosłych. W trakcie spotkania pani Krystyna Wiśnicka prezentowała swoje książki, czytała ich fragmenty, rozmawiała z dziećmi oraz odpowiadała na pytania małych czytelników. Na zakończenie nastąpiła miła część imprezy, czyli rozdawanie cennych autografów na pierwszych stronach książek autorki. Spotkanie dostarczyło dzieciom dużo radości i satysfakcji ze znajomości przeczytanych i omawianych książek, zaś małych czytelników, którzy jeszcze nie znają utworów autorki, na pewno zachęciło do ich przeczytania.