Konkurs piosenki angielskiej „Love Songs”

Dnia 12.02.2016 roku miała miejsca II edycja konkursu piosenki anglojęzycznej „Love Songs”, która była kolejnym wydarzeniem w naszej szkole celebrującym zbliżający się Dzień Świętego Walentego.

Podobnie jak w zeszłym roku, konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Otrzymaliśmy aż 12 zgłoszeń. Przygotowania trwały dwa tygodnie, gdyż każdy z nich chciał wypaść jak najlepiej. Repertuar był dość zróżnicowany. Uczniowie sięgnęli nie tylko po utwory współczesnych artystów ale również na naszej szkolnej scenie zaistniały piosenki napisane przez artystów już nieżyjących. Jednak wspólną cechą wszystkich piosenek była ich tematyka a więc w tym przypadku MIŁOŚĆ.

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali piosenki na wysokim poziomie dlatego też, jury miało wielką trudność w dokonaniu wyboru. W rezultacie, w wyniku obrad został ogłoszony następujący werdykt:

1 miejsce ex aequo - Oliwia Jakubowska kl. V (SP), Alicja Wróbel, kl. II (Gimnazjum) oraz Natalia Moskaluk kl. II (Gimnazjum)

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za włożony trud w przygotowania.