Targi Talentów „Razem”

W środę 21 marca jak co roku uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje zdolności w konkursie „Targi Talentów!”. Uczestnicy popisywali się recytacją, śpiewem, tańcem, a także chwalili się swoją pasją plastyczną.

W pokazach wzięło udział ponad 20 uczniów szkoły. Swoje umiejętności prezentowali w kategoriach:

• soliści: Martyna Stępień, Natalia Tomaszewska,
  • zespoły taneczne: Aleksandra Grabińska, Wiktoria Zatkhei i Karolina Zatkhei oraz Hanna Grzywna, Szymon Kędzierawski i Oliwia Dubaj,
  • plastyka: Julia Wołoszyn, Zuzanna Kołtun, Julia Suprun, Anita Tołysz i Kacper Moskaluk,
  • recytacja: Szymon Kędzierawski, Maciej Zieńkowski, Jakub Szajna i Kacper Moskaluk,
  • zespoły wokalne: Hanna Grzywna, Oliwia Dubaj i Hanna Sawicka; Amelia Fornal i Weronika Omańska; Karolina Zatkhei, Aleksandra Grabińska i Magda Pawliczuk.

Burzliwe obrady Jury w składzie: pani Renata Kołb Sielecka, pani Anna Łukawska i pan Kamil Powaga wyłoniły laureatów:

Natalia Tomaszewska - śpiew
Karolina Zatkhei, Aleksandra Grabińska, Wiktoria Zatkhei - zespół taneczny
Maciej Zieńkowski - recytacja
Amelia Fornal i Weronika Omańska - zespół wokalny.
W kategorii plastycznej wyróżniono wszystkich uczestników.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy. Nagrody dla wszystkich uczestników ufundowało Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji "Razem" w Chełmie.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy talentów i życzymy dalszych sukcesów.