„Bóg się rodzi” - konkurs kolęd i pastorałek

Atmosfera towarzysząca kolędowaniu ożywia wspomnienia z dzieciństwa, z domu rodzinnego. W takich chwilach czujemy się niezwykle, radośnie. Potrafimy wybaczać, przepraszać i mówić miłe rzeczy, których wcześniej nie mieliśmy odwagi powiedzieć. W dniu 12 grudnia 2014 r. uczniowie z klasy przedszkolnej, Jakub Maceńko i Paweł Kryszczuk wzięli udział w konkursie kolęd i pastorałek w Szkole Podstawowej Nr 5, wprowadzając nas w radosny czas Bożego Narodzenia. Nasi koledzy występowali w kategorii „soliści”. Kuba zaśpiewał pastorałkę „Do stajenki”, a Paweł - „Mali kolędnicy”. Pięknie się zaprezentowali, zdobywając nowe doświadczenia. Rozstrzygniecie konkursu odbędzie się przy „Szopce” 20 grudnia. Życzymy wszystkim naszym bliskim Wesołych Świąt!