Kocham Cię Babciu, kocham Cię Dziadku!!!

Za co kochamy naszych dziadków? Jaka jest babcia? Jaki jest dziadek?
Na te i wiele innych pytań, w dniu 22 stycznia 2015 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej RAZEM, odpowiedzieli najmłodsi jej wychowankowie.

Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I – III zaprosili tego dnia do swojej placówki babcie i dziadków, aby wspólnie obchodzić ich święto.
Ze szkolnej sceny popłynęły okolicznościowe piosenki oraz wiersze. Dziadkowie wysłuchali również przebojów muzycznych z lat swojej pierwszej młodości. Grupa taneczna zaprezentowała taniec hip - hop. Niespodzianką i przyjemnym zaskoczeniem dla gości, był występ zespołu muzycznego Akord z Gminnego Ośrodka Kultury w Rudzie - Hucie, który uświetnił uroczystość swoim repertuarem. Śpiewając utwory ludowe rozbawił on całą widownię.

Międzypokoleniowy koncert zakończył się słodkim poczęstunkiem, podczas którego najmłodsi wręczyli dziadkom upominki.

Szkoła RAZEM to placówka, która jest otwarta nie tylko na artystyczne pomysły swoich wychowanków, ale również na prezentowanie dorobku twórców sztuki z naszego regionu.