Podziękowania i dyplomy dla uczennic szkoły Razem

Uczennice z Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Razem w Chełmie wzięły udział w konkursie organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie. Zrealizowany konkurs był konkursem plastycznym przeznaczonym dla uczniów w dwóch grupach wiekowych: klas I- III oraz IV- VI szkoły podstawowej. Odbył się w ramach VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Współczesne Strategie i Wyzwania Edukacyjne - Praca człowieka jako kategoria edukacyjna”. Prace konkursowe na temat: „Moja praca” wykonały uczennice klasy II a:

1. Emilia Wałecka
  2. Alicja Greguła
  3. Julia Greguła

Oraz uczennice klasy III:

1. Klaudia Wójtowicz
  2. Martyna Stępień
  3. Marcelina Chrząstek

Uczestniczki konkursu dostały dyplomy za udział w konkursie. Składamy ponowne gratulacje, a poniżej przedstawiamy zdjęcia z pamiątkowymi dyplomami.