Zakończenie roku

Wakacje, wakacje to wesoły czas...”

W ciągu całego roku przedszkolnego staraliśmy się wyposażyć naszych przedszkolaków w wiedzę i umiejętności, które będą im potrzebne w życiu codziennym i przygotują je do podjęcia nauki w szkole. Chcielibyśmy również, by opuszczając klasę przedszkolną zabrały ze sobą ogromny bagaż miłych wspomnień. Jednym z nich być może będzie uroczystość zakończenia pobytu w naszej szkole. Organizując to przedsięwzięcie, zaangażowaliśmy wszystkich zerówiaków. Uczniowie klasy przedszkolnej wprowadzili nas w radosny czas letniej przygody prezentując przedstawienie pt: „Baśń o Ziemnych Ludkach”. Pani dyrektor podziękowała wszystkim rodzicom za wspaniałą współpracę, a dzieciom za wytrwałą pracę i zgodną zabawę w grupie. Po programie artystycznym dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i upominki.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości,
za kwiaty i piękne podziękowania,
a dzieciom życzymy udanych wakacji i sukcesów w szkole.