Samorządy mają głos!

W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła rozpoczęła realizację projektu „Samorządy mają głos”. Głównym celem tego projektu jest wspólna organizacja i przeprowadzenie wyborów demokratycznych do Samorządu Uczniowskiego, ustalenie planu pracy jak również dzielenie się swymi pomysłami z uczniami z całej Polski.

Pierwszy etap realizacji tego projektu mamy już za sobą. Poniżej prezentujemy sylwetki uczennic, które weszły w skład Rady Samorządu:

Samorząd Uczniowski Podstawówki

Aleksandra Łuczkiewicz - Jest miłą i sympatyczną dziewczynką. Na jej twarzy zawsze gości uśmiech, którym wszystkich rozwesela. Łatwo nawiązuje kontakty z rówieśnikami i ma z nimi dobre relacje.

Wiktoria Maceńko - Jest bardzo sympatyczną i miłą dziewczynką. Wykazuje się wysoką kulturą osobistą i pomysłowością. Angażuje się w życie klasy i działalność szkolną.

Justyna Pietruczuk - Aktywnie uczestniczy w życiu klasy i szkoły. Wywiązuje się z powierzonych jej zadań i obowiązków. Jest osobą komunikatywną, łatwo nawiązuje kontakty z rówieśnikami.

Samorząd Uczniowski Gimnazjum

Alicja Wróbel - Alicja jest obecnie w I klasie gimnazjum. To osoba raczej spokojna, chętna do pomocy dlatego też, udziela się społecznie poprzez min. pełnienie dyżurów na przerwach.

Magdalena Stępień - Magda jest również uczennicą I klasy gimnazjum. To osoba bardzo energiczna, roześmiana, która podobnie jak Alicja aktywnie bierze udział w życiu szkoły. Pomaga w pilnowaniu porządku wśród uczniów na przerwach, prowadzi także zajęcia na świetlicy.

Wszystkie relacje z pracy Samorządu Uczniowskiego będą systematycznie zamieszczane na stronie dlatego też, zachęcamy do częstego zaglądania do naszej zakładki :)