Szkolne Duszki, czyli otrzęsiny...

Niemało pracy, zabawy i radości stało się udziałem uczniów klasy pierwszej na otrzęsinach w dniu 26 października 2015 r.

Przybyłych, dodając otuchy, powitała ciepło Pani Dyrektor Elżbieta Nowaczewska. Pierwszoklasiści, „egzaminowani” przez Szkolne Duszki (Aleksandrę Grabińską, Wiktorię Oleszczuk, Magdę Pawliczuk, uczennice z klasy III b) byli, między innymi, poddani próbom sprawdzającym ich umiejętności muzyczne, plastyczne, polonistyczne i gimnastyczne. „Łowili ryby”, odgadywali dźwięki natury, odnajdywali „złote myśli” ukryte w kolorowych balonikach. Najmłodszym uczestnikom spotkania pomagali oraz kibicowali rodzice.

Uroczystość zakończył wspólny taniec. Spotkanie było okazją do integracji społeczności szkolnej. Czy było udane? Odpowiedzią są uśmiechy na twarzach jego bohaterów.