Dzień Kobiet

Międzynarodowy Dzień Kobiet jest obchodzony w wielu państwach całego świata. Tego dnia uznawane są zasługi wszystkich kobiet bez względu na podziały narodowościowe, etniczne, językowe, kulturowe, gospodarcze czy polityczne. Jest to okazja, by spojrzeć wstecz na zmagania i dokonania z przeszłości, a co ważniejsze, by spojrzeć w przyszłość i zwrócić uwagę na niewykorzystany potencjał oraz możliwości, jakie otwierają się przed następnymi pokoleniami kobiet.

8 marca, Międzynarodowy Dzień Kobiet, na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Pojawiły się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet. W ten wyjątkowy dzień nie mogło zabraknąć akademii, na której uczniowie prezentowali swoje umiejętności aktorskie i taneczne. Wszystko odbyło się w miłej, radosnej atmosferze. Uśmiechy pojawiły się na twarzy każdej Pani i Dziewczyny. Wszystkiego najlepszego. 🙂

Ten dzień był również okazją do wręczenia stypendiów naukowych uczniom, którzy uzyskali w I semestrze bardzo wysokie wyniki w nauce. Gratulujemy i życzymy wszystkim uczniom osiągania jeszcze lepszych wyników w kolejnym semestrze.