Zakończenie roku szkolnego w klasach I – III

Hura! Już wakacje!

27 czerwca 2014 roku uczniowie klas I-III wyrazili gotowość do rozpoczęcia długo wyczekiwanych wakacji. O godzinie 9.00, po Mszy św. w kościele Świętego Ducha, spotkali się na placu szkolnym wraz z rodzicami i swoimi wychowawcami na uroczystości szkolnej mającej na celu Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014. Najstarsza grupa, czyli trzecioklasiści przygotowali z tej okazji część artystyczną, gdzie na wesoło przedstawili swój trzyletni pobyt w szkole oraz podziękowali Dyrekcji i nauczycielom za możliwość spokojnego pobierania wiedzy. Aby dodać powagi, głos zabrały najważniejsze osoby w szkole, czyli Pani Dyrektor Elżbieta Nowaczewska oraz Pani Dyrektor Anna Gębal. Najwięcej niepewności było wówczas, gdy wychowawcy przystąpili do rozdawania świadectw - „zdałem, czy nie zdałem...?”- oto jest pytanie. Otóż nie było tak strasznie – wszyscy zdali!. Tym, którym przez cały rok nie przychodziły do głowy wagary i leniuchowanie zostały wręczone nagrody i stypendia, a ich rodzicom Listy Gratulacyjne. Stypendia otrzymali uczniowie klasy III: Kornelia Aponiak, Nina Oszwa i Dominik Wójcicki. Trzecioklasiści przeżywali dodatkowy stres, ponieważ żegnali swojego ukochanego Pana Łukasza. Zdarzało się, że skrzętnie trzeba było otrzeć łezkę i trzymać fason. Poziom stresu niwelował słodki poczęstunek, pyszny tort, przygotowany przez rodziców.

I tak od godziny 10.30 rozpoczęły się dla uczniów klas I-III upragnione wakacje!