Przedstawienie dla młodszych kolegów

Uczniowie klasy I, pracując nad podsumowaniem projektu proekologicznego i promującego zdrowy styl życia, przygotowali przedstawienie pt: „Zielona łąka”. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym powodzeniem. Uczniowie prezentowali je w naszej szkole, ale również gościnnie 22 czerwca 2015 roku występowali w Żłobku „Chełmski Niedźwiadek”. Dzieci ze żłobka z zainteresowaniem śledziły losy poszczególnych postaci i z uwagą słuchali opowieści o niecodziennym spotkaniu chłopca Alka ze zwierzętami z zielonej łączki”. Maluchom bardzo podobały się stroje oraz sceneria przygotowana do przedstawienia. Po spektaklu gromkimi brawami podziękowali starszym koleżankom i kolegom z klasy I za radość, jaką im sprawili, prezentując dla nich przedstawienie teatralne. Młodym aktorom życzymy dalszych sukcesów.