Kuba laureatem konkursu recytatorskiego „Mój dziecięcy świat”

Jakub Maceńko reprezentował klasę przedszkolną w II Edycji Mięszyszkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Mój dziecięcy świat”, organizowanego w Szkole Podstawowej Nr 11 w Chełmie. Celem konkursu było poszukiwanie, poznawanie i prezentacja przykładów poezji ukazującej świat dziecka, jego zainteresowania, pasje, zalety i wady, zarówno w formie poważnej jak i żartobliwej. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje zdolności i umiejętności recytatorskie. Jakub zaprezentował wiersz pt: „Na wystawie”, a Komisja konkursowa wyróżniła interpretację wiersza recytowanego przez Kubę, który otrzymał tytuł laureata oraz nagrodę książkową. Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów artystycznych.