Festyn z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca 2015r. w Szkole "Razem", z okazji Dnia Dziecka odbył się festyn integracyjny pod hasłem "Każdy inny-wszyscy tacy sami". W programie festynu były:

• pokazy zapaśnicze "Cement Gryf-Chełm",
  • pokazy sztuki walki "Kickboxing",
  • rodzinne gry i zabawy sportowe,
  • występy wokalne uczniów NSP "Razem"degustacja zdrowej żywności,
  • badania profilaktyczne dla dorosłych (pomiar ciśnienia, poziomu cukru oraz cholesterolu),
  • dmuchane zjeżdżalnie i skakańce,
  • kiermasz rękodzieła artystycznego.

Wystartowaliśmy o godzinie 10:00 z wielką niespodzianką. Nauczyciele przygotowali dla dzieci bajkę pt. "O księciu loczku i dobrym wychowaniu". Aktorzy zagrali role wspaniale, o czym świadczyły gromkie brawa widzów (rodziców i dzieci). Autorem, reżyserem i scenarzystą przedstawienia była p. Ania Gawron.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się też pokazy sztuki walki Kickboxingu, pokazy zapaśnicze oraz rodzinne gry i zabawy sportowe, a w szczególności rozgrywki balono-siatkówki. Rodzice natomiast chętnie wykonywali badania profilaktyczne. Panie pielęgniarki miały pełne ręce roboty. Zdrowa żywność znikała ze stołów w mgnieniu oka. Sałatki, kanapki, koktajle oraz szaszłyki wszystkim bardzo smakowały. Jak zawsze największą radość sprawiły dmuchane zjeżdżalnie i skakańce, gdzie dzieci mogły dać, na maksa, upust swojej energii.

Całości imprezy towarzyszyła wspaniała atmosfera. Wszystkim dopisywały świetne humory. Festyn zakończył się o godzinie 14:00. Każde dziecko otrzymało drobny upominek.