Piknik Rodzinny

1 czerwca 2015r. w Szkole "Razem", z okazji Dnia Dziecka odbył się piknik rodzinny pod hasłem "Trzymaj formę - czas na zdrowie". W programie festynu były:

• rodzinne gry i zabawy sportowe,
  • mecz siatkówki nauczyciele - uczniowie,
  • występy wokalne uczniów NSP "Razem",
  • degustacja zdrowej żywności,
  • badania profilaktyczne dla dorosłych (pomiar ciśnienia, poziomu cukru oraz cholesterolu),
  • gry i zabawy plastyczne,
  • malowanie twarzy,
  • pokazy fitness.

Wystartowaliśmy o godzinie 10:00 z wielką niespodzianką. Nauczyciele przygotowali dla uczniów - teatrzyk kukiełkowy "Trzy scenki z życia Misia Poziomki" Aktorzy zagrali role wspaniale, o czym świadczyły gromkie brawa tłumnie zebranych widzów. Autorem, reżyserem i scenarzystą przedstawienia była p. Ania Gawron.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się sportowe niespodzianki: pokazy fitness, zawody sportowe oraz klasowe przeciąganie liny. Najwięcej emocji wzbudził mecz siatkówki nauczyciele przeciwko uczniom. Mimo, iż mecz był pełen emocji i do końca wygrana była wielką niepewną, wszystkim zawodnikom dopisywał humor. Rodzice natomiast chętnie wykonywali badania profilaktyczne. Panie pielęgniarki miały pełne ręce roboty. Zdrowa żywność znikała ze stołów w mgnieniu oka. Sałatki, kanapki, tartaletki oraz szaszłyki wszystkim bardzo smakowały. Całości imprezy towarzyszyła wspaniała atmosfera. Wszystkim dopisywały świetne humory.