Tesco dla szkół - Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu

14 czerwca grupa uczniów biorąca udział w projekcie Tesco dla szkół została zaproszona do udziału w Gali Finałowej w Warszawie. Podczas uroczystości uczniowie z całej Polski jako AGENCI F.O.O.D. mogli wspólnie z organizatorami uczestniczyć w doświadczeniach i eksperymentach związanych tematycznie z konkursem. Każdy uczestnik otrzymał upominek dla siebie, a szkolny koordynator konkursu- pani Sylwia Mazurek otrzymała nagrodę dla szkoły: zestaw do wykonania doświadczeń chemicznych dla całej klasy. Po uroczystości cała grupa udała się na spacer po Starym Mieście oraz odwiedziła Park Fontann. Pełni wrażeń, emocji i pomysłów z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję konkursu, którą organizatorzy już szykują w przyszłym roku szkolnym.