Nocowanie w szkole

Po raz pierwszy w naszej szkole odbyło się "nocowanie w szkole" (w nocy z 23 na 24 stycznia). Pomysł wyszedł od uczniów gimnazjum, realizacją zajęła się pani Sylwia Mazurek oraz Jadwiga Rzeszot. Ferie zimowe stały się świetną okazją do nocowania na terenie szkoły. Chętni uczniowie gimnazjum spotkali w szkole o godzinie 18, wraz z całym ekwipunkiem (śpiwory, kołderki, kocyki, poduszki i prowiant). Nasz wieczór rozpoczęliśmy od przygotowania sali na nocleg, podłogę w sali wyłożyliśmy materacami, na nich ułożyliśmy swoje śpiwory i kołderki. Oglądaliśmy super filmy, zajadając popcorn, po seansie zamówiliśmy pizzę. Graliśmy w grę "Ego", która sprawdzała - czy dobrze znamy swoich znajomych? czy oni wiedzą o nas wszystko?. Nawet przez chwilę czytaliśmy książkę :). Z każdą godziną było coraz weselej i coraz więcej pomysłów w głowie. Około godziny 2.30 - śmiechy i pogaduchy powoli milkły. Ciężko było wstawać, z chęcią każdy zostałby do południa w swoim śpiworze... Może następnym razem nocowanie zamienimy w biwakowanie w szkole:) To było ciekawe doświadczenie i z pewnością będzie powtórka!!!