Żyj smacznie i zdrowo

Uczniowie klasy I gimnazjum pod okiem swojego wychowawcy Sylwii Mazurek, uczestniczą w projekcie edukacyjnym "Żyj smacznie i zdrowo", który promuje zdrowy tryb życia, racjonalne żywienie i smaczne gotowanie! 10 kwietnia od samego rana uczniowie klasy I gimnazjum przygotowywali pyszne, pożywne i zdrowe śniadania. Każdy mógł spróbować tosty z dżemem truskawkowym, tosty z pomidorami i mozarella oraz owsiankę z owocami. Sniadania szybko zniknęły ze stoiska. Po pysznych śniadaniach, uczniowie I gimnazjum wspólnie z uczniami klasy II po południu,przygotowali pożywne menu : pełnoziarniste tortille, sałatkę makaronową oraz koktajl bananowy. W degustacji uczestniczyli również rodzice uczniów klasy II. Wszyscy zgodnie stwierdzili, iż było zarówno smacznie jak i zdrowo. Nasze działania w ramach realizowanego projektu wkrótce wezmę udział w konkursie, trzymajmy wszyscy kciuki za sukces naszych gimnazjalistów!