Nowe władze Samorządu Uczniowskiego - przedstawiamy się!!!

Karolina Pieczykolan

Osoba pełna radości, energii i pomysłów. Bardzo sympatyczna i otwarta na potrzeby innych. Chętna do pomocy w rozwiązywaniu problemów. Pasje: taniec oraz jazda konna. Co chciałaby w szkole zrobić? Wprowadzić zmiany, które uatrakcyjnią życie uczniów oraz uczynią go bardziej dynamicznym i ciekawym.

Dagmara Tracichleb

Lubi śpiewać oraz rysować. Jest pogodna i zawsze uśmiechnięta. Chce zająć się działalnością kulturalną. Zorganizuje konkursy muzyczne, a także plastyczne.

Michał Majdański

Mamy nadzieję, że dzięki niemu, więcej będzie się działo w dziedzinie sportu. „Lubię grę w piłkę nożną i piłkę ręczną! – zwierza się Michał. Chciałbym organizować zawody sportowe!”. Czekamy na propozycje działań i porwanie do nich wszystkich chłopaków!

Zaczynamy działać!:)0